Dołącz do najlepszychZacznij pracę w Cefarm SA

W Centrali Farmaceutycznej Cefarm SA stawiamy na osoby pracowite, pełne pomysłów, entuzjazmu i zaangażowania w swoją pracę. Szukamy osób otwartych, z wysokim poczuciem odpowiedzialności, oraz  gotowych na podjęcie długoterminowych wyzwań w branży farmaceutycznej.

Aktualne oferty pracy w CF CEFARM SA

Aktualnie poszukujemy osób na stanowsisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż do szpitali i placówek medycznych,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • tworzenie bazy klientów, rejestracja historii kontaktu z klientem w systemach informatycznych firmy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minium średnie (dodatkowym atutem będzie wykształcenie farmaceutyczne),
  • doświadczenie w telemarketingu,
  • silna motywacja do realizacji celów sprzedażowych,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office).
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • interesującą i samodzielną pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych (Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883) na adres: praca@cefarm.com.pl  z dopiskiem: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się  tylko z wybranymi kandydatami.