icon1

Podstawową aktywnością Centrali Farmaceutycznej CEFARM SA jest dystrybucja na rynku farmaceutycznym. W stałej ofercie handlowej posiadamy przeszło 14 tys. pozycji asortymentowych należących do różnych kategorii produktowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrzyć niemal każdy podmiot działający w branży farmaceutyczno-medycznej. Jesteśmy otwarci na współpracę z producentami, zarówno krajowymi jak i zagranicznymi, w zakresie wprowadzania oraz dystrybucji nowych produktów na polskim rynku.

Posiadamy szeroką ofertę usług logistycznych dla farmacji związanych z transportem i wynajmem specjalistycznych powierzchni magazynowych. Prowadzimy również składy konsygnacyjne, składy celne, magazyn importera oraz wytwórnię produktów leczniczych.

DYSTRYBUCJA FARMACEUTYCZNA:

Kanał apteczny

Kanał apteczny

icon
Sprzedaż
Kanał apteczny
CF CEFARM SA jest firmą z misją wspierania opieki farmaceutycznej. Budujemy z Partnerami dobre relacje biznesowe, oparte na tradycji oraz wzajemnym zaufaniu i szacunku.
Zobacz naszą ofertę!
Kanał hurtowy

Kanał hurtowy

icon
Sprzedaż
kanał hurtowy
CF CEFARM SA zajmuje się dystrybucją produktów leczniczych, suplementów diety i wyrobów medycznych z krajów Unii Europejskiej oraz spoza UE.
Zobacz naszą ofertę!
Kanał szpitalny i Nzoz

Kanał szpitalny i Nzoz

icon
Sprzedaż
kanał szpitalny i nzoz
Dział Sprzedaży Szpitalnej w CF CEFARM SA to zespół profesjonalnych specjalistów z długoletnim doświadczeniem i znajomością rynku oraz prawa farmaceutycznego.
Zobacz naszą ofertę!
Ratunek życia

Ratunek życia

icon
Na wezwanie "Ratunek życia"
błyskawicznie dostarczamy leki
Realizujemy zamówienia leków na wezwanie „RATUNEK ŻYCIA”. Zamówienia opatrzone tą sygnaturą realizowane są w ekspresowym tempie z zachowaniem nadzwyczajnych środków ostrożności oraz zwiększonej kontroli. „RATUNEK ŻYCIA” to unikalna i elastyczna oferta, która ma zastosowanie kiedy stawką jest ludzkie życie i gdy szczególne znaczenie ma czas i precyzja. Wyróżnia nas ona spośród innych, krajowych dystrybutorów farmaceutycznych.
Zobacz naszą ofertę!
Import docelowy

Import docelowy

icon
Na specjalne zamówienie
sprowadzamy leki z całego świata
Naszym atutem jest realizacja zamówień w drodze „importu docelowego” produktów leczniczych nie posiadających pozwolenia na dopuszczenie do obrotu. Jesteśmy w stanie sprowadzić na specjalne zamówienie leki niemal z każdego zakątka świata.
Zobacz nasza ofertę!
Wsparcie merytoryczne
Image

KorzystnyProgram Patronacki

Stworzony przez nas Program patronacki oferuje aptekom szerokie wsparcie merytoryczne gwarantując jednocześnie pełną niezależność.
Pełna niezależność
ico badania kliniczne2

Nowoczesna obsługaBadań Klinicznych

Oferujemy kompleksową obsługę badań klinicznych w zakresie obsługi logistycznej, a także usług z zakresu wytwarzania (etykietowania, przepakowywania, zaślepiania, dystrybucji próbek klinicznych). Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyliśmy podczas współpracy ze sponsorami badań klinicznych, firmami CRO oraz ośrodkami badawczymi. Wszystkie nasze działania wykonywane są zgodnie z wymaganiami GMP, GCP i GDP. Przez cały okres naszej działalności uzyskiwaliśmy pozytywne wyniki wszystkich audytów i inspekcji.

Usługi logistyczne

Hurtownie towarów obcych

Hurtownie towarów obcych

icon 6
hurtownie towarów obcych
Posiadamy koncesjonowane hurtownie towarów obcych przeznaczone do obrotu hurtowego produktami leczniczymi, w tym również środkami odurzającymi i psychotropowymi, wyrobami medycznymi, środkami spożywczymi specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz suplementami diety.
Transport & dystrybucja

Transport & dystrybucja

icon 6
Transport & dystrybucja
Realizowany przez nas transport spełnia wszelkie wymogi związane z dystrybucją leków oraz innych produktów farmaceutycznych. Jesteśmy w stanie przygotować bardzo atrakcyjną ofertę logistyczną dla farmacji zarówno w zakresie dystrybucji towaru jak i obsługi ładunków powrotnych na terenie całego kraju.
Wytwórnia produktów leczniczych

Wytwórnia produktów leczniczych

icon 6
wytwórnia produktów leczniczych
W naszym oddziale w Radomsku świadczymy kompleksowe usługi w ramach procesu wytwarzania produktów leczniczych w certyfikowanej wytwórni. Posiadamy niezbędną wiedzę, park maszynowy, umiejętności oraz zezwolenia w oparciu, o które możemy wytwarzać produkty lecznicze...