slide1.jpg

Ponad 70 lat z samego "serca" Polski

Dostarczamy Produkty Farmaceutyczne

które ratują ludzkie życie

slide1.jpg

Import docelowy

Na specjalne zamowieniesprowadzamy leki

z każdego zakątkana świecie

slide1.jpg

Usługi logistyczne

powierzchnie magazynowe

które ratują ludzkie życie

slide1.jpg

Wytwórnia produktów leczniczych

świadczymy kompleksoweusługi wytwarzania

specjalistycznych produktów leczniczych

slide1.jpg

Badania kliniczne

z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy

kompleksowaą obsługę badań klinicznych

slide1.jpg

Ratunek życia

gdy każda sekunda ma znaczenie

błyskawicznie dostarczamy leki na wezwanie

previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Image

icon1

Podstawową aktywnością Centrali Farmaceutycznej CEFARM SA jest dystrybucja na rynku farmaceutycznym. W stałej ofercie handlowej posiadamy przeszło 14 tys. pozycji asortymentowych należących do różnych kategorii produktowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrzyć niemal każdy podmiot działający w branży farmaceutyczno-medycznej. Jesteśmy otwarci na współpracę z producentami, zarówno krajowymi jak i zagranicznymi, w zakresie wprowadzania oraz dystrybucji nowych produktów na polskim rynku.

Posiadamy szeroką ofertę usług logistycznych dla farmacji związanych z transportem i wynajmem specjalistycznych powierzchni magazynowych. Prowadzimy również składy konsygnacyjne, składy celne, magazyn importera oraz wytwórnię produktów leczniczych.

Kanał apteczny

marka ico3Sprzedaż Kanał aptecznyCF CEFARM SA jest firmą z misją wspierania opieki farmaceutycznej. Budujemy z Partnerami dobre relacje biznesowe, oparte na tradycji oraz wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Kanał hurtowy

marka ico3Sprzedaż Kanał hurtowyCF CEFARM SA zajmuje się dystrybucją produktów leczniczych, suplementów diety i wyrobów medycznych z krajów Unii Europejskiej oraz spoza UE.

Kanał szpitalny i Nzoz

marka ico3Sprzedaż kanał szpitalny i nzozDział Sprzedaży Szpitalnej w CF CEFARM SA to zespół profesjonalnych specjalistów z długoletnim doświadczeniem i znajomością rynku oraz prawa farmaceutycznego.

Ratunek życia

marka ico3Błyskawicznie dostarczamy lekiRealizujemy zamówienia leków na wezwanie „RATUNEK ŻYCIA”. Zamówienia opatrzone tą sygnaturą realizowane są w ekspresowym tempie z zachowaniem nadzwyczajnych środków ostrożności oraz zwiększonej kontroli. „RATUNEK ŻYCIA” to unikalna i elastyczna oferta, która ma zastosowanie kiedy stawką jest ludzkie życie i gdy szczególne znaczenie ma czas i precyzja. Wyróżnia nas ona spośród innych, krajowych dystrybutorów farmaceutycznych.

Import docelowy

marka ico3sprowadzamy leki z całego świataNaszym atutem jest realizacja zamówień w drodze „importu docelowego” produktów leczniczych nie posiadających pozwolenia na dopuszczenie do obrotu. Jesteśmy w stanie sprowadzić na specjalne zamówienie leki niemal z każdego zakątka świata.
Wsparcie merytoryczne
Image

KorzystnyProgram Patronacki

Stworzony przez nas Program patronacki oferuje aptekom szerokie wsparcie merytoryczne gwarantując jednocześnie pełną niezależność.
Pełna niezależność
ico badania kliniczne2

Nowoczesna obsługaBadań Klinicznych

Oferujemy kompleksową obsługę badań klinicznych w zakresie obsługi logistycznej, a także usług z zakresu wytwarzania (etykietowania, przepakowywania, zaślepiania, dystrybucji próbek klinicznych). Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyliśmy podczas współpracy ze sponsorami badań klinicznych, firmami CRO oraz ośrodkami badawczymi. Wszystkie nasze działania wykonywane są zgodnie z wymaganiami GMP, GCP i GDP. Przez cały okres naszej działalności uzyskiwaliśmy pozytywne wyniki wszystkich audytów i inspekcji.

Hurtownie towarów obcych

marka ico3hurtownie towarów obcychPosiadamy koncesjonowane hurtownie towarów obcych przeznaczone do obrotu hurtowego produktami leczniczymi, w tym również środkami odurzającymi i psychotropowymi, wyrobami medycznymi, środkami spożywczymi specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz suplementami diety.

Transport & dystrybucja

marka ico3Transport & dystrybucjaRealizowany przez nas transport spełnia wszelkie wymogi związane z dystrybucją leków oraz innych produktów farmaceutycznych. Jesteśmy w stanie przygotować bardzo atrakcyjną ofertę logistyczną dla farmacji zarówno w zakresie dystrybucji towaru jak i obsługi ładunków powrotnych na terenie całego kraju.

Wytwórnia produktów leczniczych

marka ico3wytwórnia produktów leczniczych<W naszym oddziale w Radomsku świadczymy kompleksowe usługi w ramach procesu wytwarzania produktów leczniczych w certyfikowanej wytwórni. Posiadamy niezbędną wiedzę, park maszynowy, umiejętności oraz zezwolenia w oparciu, o które możemy wytwarzać produkty lecznicze...